Monday, July 28, 2014

Seiklused vanaprouagaGeneratsioonide erinevused on läbi aegade olnud teemaks, kuid mis hetkel Grand Canyon tekkis? Mingi hetkeni on justkui muuseumikülastus tutvuda vanaaja arusaamadega. Kuid lõputult ka ei jõua „kultuuri“ nautida. :)

Mul on suvilas alati lustlikud seiklused naabriprouaga, kes vastavalt oma generatsioonile ei mõista, miks ma suvila taha kartulipõldu ei kaeva ja miks ma põõsasaari muru keskel paigutan maja äärde. Tema küsimus on igati põhjendatud tema ajastut arvestades: „ Aga mida paremat Sul ikka suveõhtuti teha on kui rohida?“ Ega midagi ootamatut säärases suhtumises ei olegi. Mu vanaisa kutsus oma miniat (minu ema) ka korrale kui too lapsed puhkuse ajal kokku korjas ja Pärnu ranna poole suundus: „Oot-oot, kuhu nüüd?!? Tööd on vaja teha!!!“

Muidugi usaldan rahvatarkust – puhas kuld ja elukogemus „Hallpead austa, kulupead kummarda“. Kuid jõudsin järelduseni - ühel hetkel saab agarast vanaprouast meelelahutuse otsija. Ta ei lähe köiega laskuma või kardiga sõitma. Tema meelelahutus on vastavalt tema ajastule. Nüüd jääb küsimuseks vaid see, et kuidas ühe meelelahutus ei saaks teise meelekütjaks. No et asjad ikka tasakaalus ja jonksus oleksid. :)


Ilmselt piir jookseb kuskilt sealt, kus hakkad „triikimata sokkide“ pärast noomitusi saama. :D

1 comment:

Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.