Monday, May 12, 2014

Kirsist kookospähklini

Inimeste isiksuste ampluaa on sama lai nagu puuvilja assortment – kirsist kookospähklini. 
Minu jaoks hämmastavaks tõsiasjaks on see, et samas ajal kui minu mees on läbi-lõhki „kangelane“ – ronib oma kolmiknärvi põletikuga väljakutsuvale tööle, siis samal ajal meessoost töökaaslane pärastlõunal teatab viltuse näoga: „Mul aktiviseerub nohu. Ei tea kas peaks koju minema?“

Kui mu kallis kangelane läheks ka artsi juurde, et diagnoos kinnitada ja ravi alustada, siis saaks teda vast ka tammepärajaga premeerida. :)

1 comment:

Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.