Monday, September 17, 2012

Õpetus eluga

Minu vanaisa õpetas oma eluga mulle 2 olulist tõde.

Kui mu vanaema suri, siis vanaisa nuttis matustel. Pärast seda ei soovinud ta üksi edasi elada. Vanaema ja vanaisa abielu oli ratsionaalne otsus. Nad olid töökad ja konkreetsed. Vanaisa õrnemate emotsioonide nägemine mõjus tugevalt. Mõistsin, et kui puudubki tänapäeva meedias kajastatav armastus kui emotsioon, siis õpitakse teineteist hindama ja armastama. Kord vastuvõetud otsus jääb muutmata ning ollakse koos ka rasketel aegadel.

2 nädalat tagasi nutsin ka ise vanaisa matustel. Vanaisa oli vali mees. Tema minek oli "ette teada", kuid ikka oli kurb hüvasti jätta. Mõistsin, et inimeste armastus väljendub erineval viisil. See, mis mul mõistmata jäi, ei tähendanud, et vanaisa oleks vähem hoolinud. Kas mina oskan enda kallitele välja näidata kui kallid nad mulle on?

1 comment:

Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.