Sunday, September 16, 2012

Lugu unistuste mehest

Iga naisel on oma unistuste mees...

Ma olen abielus oma unistuste mehega. Ma unistasin temast juba varakult. Omistasin talle erinevaid isikuomadusi, millest lugu pidasin. Suur osa ühiskonnast ütles, et fantaseerida võib, aga tuleb aru anda, et tegelikkus on teistsugune. Mis ma oskan muud öelda, et kohati on tõesti.

 Kui ma oma printsi "kujundasin", siis mõtlesin konkreetsetele omadustele. Tegelikkuses on tal kõik need elemendid olemas, kuid tal on veel lisa, mida mina ei osanud näha. JA eks ta ole nii, et pole olemas ideaalset inimest. Ei ole mina ideaalne ega oled mu unistuste mees ideaalne.

Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka igale oma prints ja printsess. Julgen arvata kogemuse põhjal, et armastuse alus on austus. Respekt ja usaldus tema kui mehe vastu. Aksepteerides, et inimesena võib ta teinekord eksida. ... ja tuleb lubada eksida.

1 comment:

Anonymous said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.